Grubby

Novinky


2012 2011 2010 2009

říjen/October 2013

Po letech jsme si udělali pořádnou dovolenou a na pár dní si pronajali domeček v severovýchodním cípu Rujány u národního parku Jasmund. Počasí vyšlo tak, jak mělo, Grubby se seznámil s mořem a my se máme kam vracet. Fotky jsou k vidění na rajčeti.

For a few days we visited Rügen island to have some proper holidays. Grubby met the sea for the first time in his life and we enjoyed every day there. Photos here.srpen/August 2013

Pan Grubby si užil na veterině nejprve erotickou masáž, to když mi paní doktorka názorně předváděla, jak se správně vyplachuje předkožkový vak. Při další návštěvě, na kterou se pochopitelně moc těšil, mu však byla podle odebrána krev - nechali jsme otestovat štítnou žlázu a jedna ampulka putovala do LABOKLINu na genetický test. Výsledky? Štítná žláza je v pořádku a Grubby je nositelem genu pro hnědý nos (B/b).

Mr. Grubby enjoyed his visit to the vet, he got erotic massage while I was instructed how to properly flush his prepuce. No wonder he was excited about the next visit, but this time we took some blood for tests - thyroid test and genetic test for B-locus. And the results are: thyroid OK and Grubby is carrier for livernose gen (B/b).