Grubby

Novinky 2011/News 2011


22.12.2011

Přejeme všem pohodové Vánoce a do nového roku jenom to nej!

Merry Christmas and a Happy New Year to all!

PF

12.12.2011

Tentokrát jsme si udělali výstavní víkend a absolvovali naši první výstavu v Německu.

This weekend was showtime:-) We had our first dogshow in Germany.

15.11.2011

O víkendech pilně výletujeme a vůbec si užíváme podzimního sluníčka, dokud to ještě jde. Naše - i nepsí - zážitky můžete sledovat i zde.

We are doing a lot of trips over the weekends and trying to enjoy the autumn sun as much as possible. You can follow our blog here (in Czech only).

Hannover

24.10.2011

Od pátku nám konečně funguje internet, takže taková malá aktualizace po dvou měsících: na konci srpna jsme se přestěhovali do Hannoveru, na rajčeti máme fotky z víkendových výletů.

Since Friday our internet is working here, so here goes a little update: at the end of August we moved to Hannover, here are some photos from our weekends' trip in Germany.

24.08.2011

Máme doma Lovce roku 2011:-)

Grubby became Hunter of the Year 2011:-)

05.08.2011

Doplněny reportáže z posledních dostihů.

Reports of last racings added.

23.07.2011

Po delší době se hlásíme s novinkami. Grubby si v červnu vyběhal dostihovou licenci na oválu v Rakousku, takže další měsíc už závodil jako profík - brzy doplníme reportáže. Jinak výletujeme, což můžete sledovat na rajčeti, a připravujeme se na velké stěhování. Dnes jsme byli jako každý rok na krajské výstavě v Žebětíně.

After a long time, we are back with some news. In June Grubby finished his oval racing lincence in Austria and a month after that he took part in a race as a profi - reports will be added later. We did some trips, you can follow our photo gallery, and we are preparing for a big moving. Today we were in Zebetin at regional dog show.

11.05.2011

Minulý víkend jsme si zavýletovali, fotky máme jako vždy na rajčeti, no a tento víkend byl ve znamení sportu - v neděli se běžel druhý závod Lovce roku.

Last weekend we did a nice trip, photos are here and this weekend we attended the second coursing race of Hunter of the Year.

26.04.2011

Velikonoční víkend jsme zahájili sobotním výletem se strejdou Alexem v Podkomorských lesích a neděli jsme strávili běháním v Marcheggu, kde si Grubby rozběhal dostihovou licenci.

We started our Eastern weekend with a Saturday trip to woods in company of uncle Alex and we spent the Sunday in Marchegg, Grubby started his racing licence there.

Marchegg

17.04.2011

A je za námi další bezva víkend, který jsme strávili v jižních Čechách na Třeboňsku.

Another cool weekend, we spent it in South Bohemia near Třeboň.

10.04.2011

Nemůžu ani pořádně chodit a Grubby je čilý jako rybička. Přitom máme OBA za sebou přes 42 km pěšky. Více zde...

I can't hardly walk and Grubby is fresh as a daisy. But we BOTH did over 42 km on foot. More here...

05.04.2011

První dubnový víkend strávil Grubíno zahradničením na Čejči, kde pilně hloubil ďolíky na erteple, bohužel většinou na špatných místech. Tak jsme ho raději v neděli vzali na běhání do Medlánek, kde si vedl rozhodně lépe:-)

First weekend of April Grubby did some serious gardening in Čejč, like digging holes for potatoes, but mostly on wrong spots. So we took him rather for coursing on Sunday to Medlánky, where he did a lot of better:-)

26.03.2011

Nejprve stručný přehled za leden. Vyjeli jsme dvakrát na výstavu - nejprve do Olomouce a pak do našeho oblíbeného Trenčína. A taky jsme podnikli další studánkovou expedici, tentokrát do okolí Soběšic v Bílovském lese. Na poslední lednový den Grubča vzpomíná nerad, bo byl potupně unesen k panu veterináři, kde mu byla ufiknuta jedna bradavice.
Únor jsme začali i skončili výstavami, nejprve dvoudenní v Brně a koncem měsíce jsme zajeli do Grazu, tam jsme si i trochu zavýletovali. V mezičase si Grubča užíval hlavně coursingu: s Českým psem si dal rovnou klubový závod a následně si odběhal i své první dva běhy na coursingovou licenci. No a poslední den v únoru jsme strávili na veterinární fakultě v Brně, kde si Grubína důkladně zrentgenovali. A nesmíme zapomenout, že náš zrzek oslavil 25. února druhé narozeniny!
Za březen můžeme zatím uvést, že jsme pilně výletovali, dodělali coursingovou licenci a dostali vyhodnocení Grubčových rentgenů, z kterých máme velkou radost: kyčle samá áčka, lokty samé nuly a ramena na OCD negativní.

January review:two dogshows - first one in Olomouc, the second one in our favourite Trenčín. And another one spring expedition. The last day of January we went to our vet for a little wart surgery, not Grubby's favourite day.
We started and ended February with shows, the two-days Brno and by the end of the month we went to Graz, we made a little trip there. In the meantime Grubby enjoyed some coursing: with Český pes a club competition and then he did his first two licence runs. We visited a vet faculty for x-rays. And of course Mr. Grubby celebrated his birthday on February 25th!
In March we did a lot of trips, Grubby finished his coursing licence and we got X-ray results: hips and elbows more than OK, OCD negative.

02.01.2011

Tak jsme včera absolvovali první letošní výlet...

So we did our New Year's walk yesterday...

Wink