Grubby

Novinky 2010/News 2010


31.12.2010

Takové malé ohlédnutí za končícím rokem: páneček se vrátil ze Států koncem listopadu a během prosince jsme podnikli dvě větší expedice. Jedna nás na Mikuláše zavedla do rakouského Welsu a vánoční atmosféru jsme si pak dostatečně užili v belgickém Bruselu. Cestou jsme vždy pilně keškovali, moc nefotili a užívali si sněhu, který padal všude jinde, jen ne v Brně:-)

A little review of the ending year: end of November Jirka returned from States and during December we took two big expeditions. The first one on St. Nicolas weekend took us to Wels in Austria and the weekend before Christmas we spent in Brussels in Belgium. We did some geocaching on the way, took a few pictures and enjoyed the snow which was everywhere but in Brno:-)

28.10.2010

Jirka nám konečně poslal nějaké ty fotky z Ameriky:-)

Finally Jirka sent us some photos from States:-)

Phoenix

04.10.2010

Páníček nám v sobotu odletěl do Phoenixu a Grubínek je smutný...

Jirka is in Phoenix since Saturday and Mr. Grubby is very sad...

Grubby

08.09.2010

Nestíháme, nestíháme, ale o uplynulém víkendu se zmínit musíme:-)

We are very busy at the moment, but we have to mention the last weekend:-)

28.08.2010

Co máme všechno za sebou? Úžasný víkend na Vysočině ve společnosti naší pražské rodinky, keškovací výlet v okolí Jinačovic a dnes jsme se zúčastnili Saranga Sprintu, speciálního rovinového závodu pro rhodéské ridgebacky.

How we spent last few days? We had a wonderful weekend in Czech-Moravian Highlands in company of our family from Prague, a geocaching trip in the surroundings of Jinačovice and today we participated in Saranga Sprint, a special coursing for rhodesian ridgebacks.

15.08.2010

V sobotu jsme konečně vyrazili na pořádný výlet - jeli jsme probádat okolí Hostýna.

On Saturday we finally set out for a proper trip - we went to discover Hostýn's scene.

Hostyn

02.08.2010

Užili jsme si sportovně-kulturní víkend. Nejprve jsme v sobotu dopoledne zmizeli v lese odlovit pár kešek, ale především utahat Grubču. Odpoledne nás čekala cesta do rakouského Grafeneggu, Grubíno tentokrát zůstal doma a hlídal, zatímco my z třetí řady poslouchali Magdalénu Koženou a Venice Baroque Orchestra. Doma jsme se moc nevyspali a v neděli ráno vyjeli do Rakouska znovu, tentokrát s Grubčou a do Marcheggu.

We enjoyed a sport-cultural weekend. At first we disappeared in woods for Saturday morning to find some new caches, but mainly to get Grubby a little tired. In the afternoon we went to Grafenegg in Austria, Mr. Grubby stayed at home this time as a watchdog and we listened to Magdaléna Kožená and Venice Baroque Orchestra from the third row. After return home we didn't get much sleep and in the morning we headed to Austria again, this time with Grubby to Marchegg.

25.07.2010

Víkend byl hlavně ve znamení výstavy v Žebětíně.

We were at the dogshow in Žebětín on Saturday.

17.07.2010

Tak se k nám žene tornádo Olivia a snad učiní přítrž těm hrozným vedrům. Přes den se nedá nikam jít, takže venčíme až večer a výlety podnikáme o víkendech brzo ráno - minulou neděli jsme byli u Veverské Bitýšky a dnes v Soběšicích.

So hurricane Olivia is coming and hopefully it will break this terrible heat. It is impossible to go out during the day, we are going out in the evening or do trips in the early morning over the weekend - last Sunday we were in Veverská Bitýška and today in Soběšice.

06.07.2010

Je za námi prodloužený víkend. Nejprve jsme navštívili matičku Prahu kvůli pokračování výstavního semináře s Gerardem O'Shea a dnes si Grubíno zaběhal v Březině u Tišnova coursing.

Extended weekend is behind us. First we visited little mother Prague because of follow-up of handling course with Gerard O'Shea and today Grubby did some coursing running in Březina at Tišnov.

26.06.2010

Sobotu jsme strávili v Pohořelicích na klubovém závodu Českého psa Lovec roku.

We spent the Saturday in Pohořelice, there was a club coursing race of Český pes Hunter of the Year.

Salzburg

20.06.2010

V sobotu jsme se zašli podívat na výstavu v Brně, tentokrát bez Grubbyho. Ještě jednou gratulujeme Faharimu k parádnímu výsledku a taky k jeho prvním potomkům:-) Odpoledne jsme vzali Grubišáka do výběhu, kde s gustem běhal po kladině, překonával áčko a otravoval jorkšíry. Den jsme zakončili výšlapem do Soběšic.
A dnes brzo ráno jsme vyrazili do Marcheggu.

On Sunday we went to see the dogshow in Brno, this time without Grubby. Once again a big grats to Fahari for excellent result and for his first offspring:-) In the afternoon we took Mr. Grubby to a dogrun, where he enjoyed dogwalk ramp, A-frame and bugging yorkshires. We ended the day by a walk to Soběšice.
And today early morning we headed to Marchegg.

13.06.2010

Páníček si odjel na Šumavu, ale my s Grubínem nezahálíme doma - jeli jsme si v sobotu zaběhat coursing.

Jirka disappeared in Bohemian Forest over the weekend, but me and Grubby didn't stay at home neither - we went for some coursing fun on Saturday.

08.06.2010

Opět vydařená sobota - tentokrát jsme se vydali k Hostěnicím na lov studánek a Grubby si užil ráchání ve vodě.

Another sunny Saturday - this time we went to Hostěnice for a well-expediton and Mr.Grubby enjoyed playing in the water.

Studanky

02.06.2010

Počasí nestojí za nic, ale aspoň v sobotu se udělalo pěkně a my si zajeli do Marcheggu na speciální trénink pro rhodéské ridgebacky.

The weather isn't any good, but at least on Saturday there was a sunny day and we made a little trip to Marchegg for special training for rhodesian ridgebacks.

15.05.2010

Dnes jsme si s Grubínem udělali pěkný výlet do Zlína na krajskou výstavu psů.

Today Grubby took us to regional dogshow in Zlín, a very nice trip.

12.05.2010

Víkend jsme strávili v Salcburku nejen na výstavě, ale udělali jsme si při tom takovou malou dovolenou. Přibyla nová rubrika o geocachingu.

We spent the weekend in Salzburg not only at the show, but we did a mini holiday too. A new section about geocaching added.

Salzburg

03.05.2010

A další víkend je za námi: sobotní běhání ve Svitavách a nedělní výlet na Vysočinu.

And another busy weekend behind us: Saturday's coursing in Svitavy and Sunday's trip to Czech-Moravian Highlands.

Vysocina

25.04.2010

Víkend plný sluníčka a dobrodružství, co jiného si přát:-) V sobotu jsme objevovali krásy Bílého potoka a následující den jsme se opalovali v rakouském Marcheggu na dostihové dráze.

A weekend full of sun and adventure, what else you could wish:-) On Saturday we were discovering the beauty of White Brook and the next day we were sunbathing in austrian Marchegg at racing oval.

18.04.2010

Islandská sopka nám poněkud změnila plány na víkend (seminář o vystavování v Praze byl zrušen), ale my máme vždy záložní plán. A tak jsme sobotu strávili běháním na medláneckém letišti a v neděli se vypravili na výlet do Soběšic a den zakončili ve školičce.

The volcanic ash from Iceland changed our weekend's plan completely (the handling seminar in Prague got cancelled), but we always have some back-up plan ready. So we spent the Saturday with coursing at Medlánky airport and on Sunday we made a trip to Soběšice and we finished the day in dogschool.

Coursing

10.04.2010

Dnes jsme si zajeli do Wieselburgu na výstavu a cestou zpátky udělali zastávku u kláštera Melk. Přidán report z Velikonočního coursingu.

Today we went to Wieselburg to a show and on the way back we made a stop at Melk Abbey. Report about Easter coursing added.

05.04.2010

Jaro je v plném proudu a my si ho užíváme při venčení a výletování - minulý týden jsme vyrazili k hradu Veveří, někteří odvážlivci si vzali i koloběžku, a tuto sobotu jsme strávili v Líšeňském údolí.

No a včera byl na programu Grubčův oblíbený coursing. Reportáž bude později, zatím můžete kouknout, jak to naše malé torpédo běhá:-))

The spring is on the move and we are enjoying it by every going-out and trip - last week we were at Veveří Castle, some daredevil took a scooter along, and this Saturday we spent in valley Líšeň.

And yesterday there was Grubby's favourite coursing on our list. The report will be added later, in the meantime you can watch our little torpedo:-))

 

21.03.2010

První jarní neděle patřila výletu do Lelekovic na rozhlednu Babí lom.

First spring Sunday we dedicated to a trip to Lelekovice and lookout tower Babí lom.

Lelekovice

20.03.2010

Dnes jsme se vypravili do Vyškova na krajskou výstavu.

Today we were in Vyškov at regional show.

08.03.2010

Máme za sebou náš první coursing v tomto roce a víkendový výlet do Grazu spolu s výstavou.

There is our this year's first coursing and a weekend trip to Graz together with dogshow behind us.

28.02.2010

Cílem nedělního výletu byla propast Macocha, jako výchozí bod jsme zvolili Ostrov u Macochy. Sice jsme trochu podcenili terén, ale odnesli jsme si spoustu zážitků, mokré boty a nějaké ty fotky:-)

The Macocha Abyss was the destination of our Sunday's trip, as our starting point we choose Ostrov u Macochy. We underestimated the terrain a little bit though, but we got a lot of adventure, wet shoes and some pictures:-)

27.02.2010

Dnes jsme byli venčit s babkama labradorkama. Nejdřív ale bylo nutno vzbudit páníčka:-)

Today we were walking the dogs with labrador ladies. But first we had to wake up Jirka:-)

 

25.02.2010

Pan Grubby dnes slaví první narozeniny!

Mr. Grubby celebrates today his first birthday!

Grubby

21.02.2010

Ve čtvrtek nás Princezna odvezla až do Prešova, kde jsme strávili tři příjemné dny. Po návratu jsme měli v plánu celou neděli relaxovat, ale udělalo se tak krásně, že jsme museli vyrazit na výlet.

On Thursday our Princess took us to far Prešov, we spent three pleasant days there. After we came back home we wanted to relax on Sunday, but today's weather was too lovely to stay at home.

15.02.2010:

V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili velmi zajímavého semináře o vystavování psů.

On Saturday and on Sunday we took part in very interesting handling course.

Seminar

11.02.2010:

Přidány odkazy na Grubbyho nevýstavní fotky ze sobotní výstavy:-)

Links to Grubby's non-show pictures from Saturday's show added:-)

08.02.2010:

Víkend jsme strávili na dvoudenní výstavě v Brně.

We spent our weekend at two-day show in Brno.

01.02.2010:

Volný víkend skoro vždycky znamená nějaký ten sobotní výlet, takže jsme vyrazili v plné sestavě prozkoumat okolí Adamova.

A free weekend means nearly always some Saturday's trip, so we moved out to explore Adamov's neighbourhood.

Adamov

23.01.2010:

Po expedici do Olomouce jsme trošku relaxovali, užívali a „užívali“ venčení na sněhu, většinou naše oblíbené Komín-Medlánky, ale vydali jsme se i na Velkou Babu, do centra a v pátek do obory, kluci chodili přes týden na cvičák. A dnes jsme si udělali výlet do Trenčína

After our expedition to Olomouc we relaxed a little, we enjoyed and „enjoyed“ going-out on snow, mostly to our favorite Komín-Medlánky, but we set off to Velká Baba, downtown and we were in deer-park on Friday, the boys used to go to dogschool during the week. And today we made a trip to Trenčín

Trenčín

09.01.2010:

Sněží a sněží, přesto jsme se včera vydali na výstavu do Olomouce.

It kept snowing the whole day, but after all we set off for a dogshow in Olomouc yesterday.

04.01.2010:

Včera jsme konečně mohli vyrazit na pořádný výlet.

Yesterday we finally managed to do a proper trip.